Volná místa - Nabídka práce

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
- odbor Pedagogická knihovna J. A. Komenského

přijme pracovníka/pracovnici na pozici

SAMOSTATNÝ ODBORNÝ PRACOVNÍK IT ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • Publikace informací na www stránkách a účtech sociálních sítí a jejich správa.
  • Správa účtu NPMK Národního elektronického nástroje (NEN).
  • Po zaučení IT podpora uživatelů instituce.
  • Evidence a doplňování spotřebního materiálu.
  • Administrativní práce pro oddělení.

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání, IT zaměření výhodou.
  • Pečlivost, spolehlivost, systematičnost, schopnost a ochota učit se.
  • Práce s PC a operačním systémem Windows na velmi dobré úrovni.

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu.
  • Pracoviště v centru Prahy.
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.
  • Mzdové zařazení dle vzdělání a praxe podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. v platném znění.
  • Příspěvek na stravování (stravenky), poukázky MULTI.
  • 5 týdnů dovolené.

Pracovní smlouva:

  • Celý pracovní úvazek na rok s možností změny na dobu neurčitou.
  • Nástup nejlépe leden 2020.

Strukturovaný životopis, vč. fotografie, s kontaktními údaji a motivační dopis zasílejte na níže uvedené e-mailové adresy nejpozději do 9. 12. 2019.

Kontakt:

Ing. Martina Šenkárčinová, senkarcinova@npmk.cz
v kopii: Ing. Antonín Cmol, cmol@npmk.cz