Nabídka práce - volná místa

Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského
- oddělení Pedagogická knihovna J. A. Komenského

přijme pracovníka/pracovnici na pozici

SKLADNÍK/KNIHOVNÍK

Náplň práce:

  • Samostatně provádí knihovnické práce ve skladech PK
  • Podílí se na distribuci, zakládání knih a celkové údržbě knihovního fondu PK
  • Vykonává případné další činnosti související s provozem knihovních skladů podle pokynů vedoucí oddělení

Požadujeme:

  • dobré komunikační schopnosti, vstřícnost
  • pečlivost, spolehlivost, systematičnost
  • znalost práce s PC na základní úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou

Vzdělání:

  • středoškolské

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv ve specializované knihovně s celostátní působností
  • pracoviště v centru Prahy
  • příspěvek na stravování (stravenky)
  • dovolená dle odpracovaných dnů

Smluvní vztah:

  • dohoda o pracovní činnosti
  • pracovní úvazek 20 hodin týdně, 7.400Kč hrubá mzda měsíčně
  • předpokládaný nástup polovina října 2017.

Strukturovaný životopis, vč. fotografie, s kontaktními údaji zasílejte na níže uvedené e-mailové adresy nejpozději do 6.10.2017.

Kontakt:  Ing. Martina Šenkárčinová, senkarcinova@npmk.cz
   v kopii: PhDr. Magda Junková, junkova@npmk.cz